WŁOCHY: Livigno Free SKI 9-16.04.2016

Galeria z wyjazdu już dostępna!

Livigno

Livigno to miejsce o największym nasłonecznieniu w całych Alpach posiadające 35 wyciągów narciarskich i zróżnicowane trasy o łącznej długości ok. 120 km. Ze względu na mikroklimat, śnieg utrzymuje się tam nawet do końca kwietnia. Przytulne bacówki zapraszają zmęczonych dniem na stoku na après-ski, a sklepy z ofertą wolnocłową na zakupy. Można w korzystnych cenach kupić nie tylko perfumy, alkohol i papierosy (ograniczenie wywozu), ale także ubrania, zegarki, aparaty fotograficzne a przy tankowaniu zaoszczędzić można nawet do 40%

6 odznak Misia Stramusia

Szkoła STRAMA specjalizuje się m.in. w organizacji szkoleń dla dzieci zarówno w Polsce jak i podczas wyjazdów zagranicznych. Jako pierwsza w Polsce opracowała autorski program szkolenia dzieci w wieku 4-14 lat w jeździe na nartach stworzony na podstawie wieloletniego doświadczenia.

Narciarski program dla najmłodszych składa się z 6 etapów. Kiedy młody adept narciarstwa przyswoi przypisane do poszczególnego etapu umiejętności zdobywa jedną z 6 ODZNAK MISIA STRAMUSIA oraz INDEKS, w którym odnotowywane są jego postępy w nauce.

Szkolenie narciarskie dla dorosłych

Istnieje możłiwość wykupienia 30 godzin nauki oraz dosoknalenia swoich umiejętności z instruktorami szkoły STRAMA.

Zajęcia będą się odbywały od niedzieli do piątku w grupach 6-10 osób utworzonych wg umiejętności: początkującej, średniozaawansowanej, zaawansowanej i sportowej. Dla grup zaawansowanych przewidzieliśmy dodatkowo treningi na nartach snowblade oraz slalomie gigancie.

Szkoła Narciarska i Snowboardowa STRAMA

Nasza szkoła specjalizuje się w organizacji szkoleń dla dzieci i dorosłych na każdym poziomie umiejętności oraz wyjazdów narciarskich w Alpy. Szkoła w swoim dorobku posiada tytuły najlepszej w Polsce corocznie potwierdzając poziom szkoleniowy wieloma medalami na Mistrzostwach Polski Instruktorów. W kadrze szkoleniowej znajduje się wielu utytułowanych zawodników, trenerów oraz instruktorów PZN, których pasją jest narciarstwo i snowboard, a celem profesjonalne przekazywanie umiejętności. Podczas wyjazdu szkolenie odbywać się będzie codziennie od poniedziałku do piątku.

Hotel LOREDANA***

Hotel LOREDANA zlokalizowany jest w odległości 100 metrów od wyciągów zbocza Mottolino, 2 km od ścisłego centrum Livigno, 150 metrów od tras biegowych. Wi-Fi dostępne w całym obiekcie jest bezpłatne. W hotelu znajdują się: bar, restauracja, sauna, przechowalnia nart, taras wyposażony w leżaki i parasole, darmowy parking.

Hotel LOREDANA***

POKOJE. We wszystkich pokojach znajduje się telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, telefon. Łazienka wyposażona jest w ręczniki, suszarkę do włosów i zestaw kosmetyków.

WYŻYWIENIE. Śniadanie: bogaty bufet śniadaniowy z wyborem dań na zimno i ciepło. Obiadokolacja: klasyczne dania kuchni włoskiej oraz tradycyjne lokalne specjały.