AUSTRIA INNSBRUCK i SKI SAFARII - FERIE 2017

TERMINY WYJAZDÓW 2017: 29.01-5.02, 19-26.02

Innsbruck i Lodowiec STUBAI

Zapraszamy do Innsbrucka: malowniczej stolicy Tyrolu położonej u wrót Doliny Stubaital, alpejskiej bazy Szkoły Narciarskiej i Snowboardowej STRAMA. Największa w Europie całoroczna stacja narciarska oferuje 110 km tras zjazdowych: od łatwych i szerokich stoków dla początkujących po wymagające i trudne trasy dla ekspertów. Doskonała infrastruktura sprawia, że jest to jeden z najbardziej popularnych ośrodków narciarskich w Austrii. Oprócz doskonałych warunków do aktywnego spędzania czasu, Innsbruck skrywa pełne uroku zabytkowe uliczki w których tradycyjny folklor miesza się z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Kurs narciarski podczas wyjazdu: dzieci

Podczas wyjazdu przez 6 dni dzieci będą uczestniczyły w 24 godzinnym kursie narciarskim z instruktorami Szkoły STRAMA. Zajęcia będą prowadzone od niedzieli do piątku w grupach 5-10 dzieci, utworzonych wg umiejętności lub posiadanych odznak Misia Stramusia.

W ramach atrakcji pozanarciarskich dzieci będą uczestniczyły w Klubie Misia Stramusia, gdzie zaplanowaliśmy m.in.: animacje, zajęcia zręcznościowe, plastyczne i muzyczne oraz wiele innych atrakcji.

6 odznak Misia Stramusia

Szkoła STRAMA specjalizuje się m.in. w organizacji szkoleń dla dzieci zarówno w Polsce jak i podczas wyjazdów zagranicznych. Jako pierwsza w Polsce opracowała autorski program szkolenia dzieci w wieku 4-12 lat w jeździe na nartach stworzony na podstawie wieloletniego doświadczenia.

Narciarski program dla najmłodszych składa się z 6 etapów. Kiedy młody adept narciarstwa przyswoi przypisane do poszczególnego etapu umiejętności zdobywa jedną z 6 ODZNAK MISIA STRAMUSIA oraz INDEKS, w którym odnotowywane są jego postępy w nauce.

Szkoła Narciarska i Snowboardowa STRAMA

Nasza szkoła specjalizuje się w organizacji szkoleń dla dzieci i dorosłych na każdym poziomie umiejętności oraz wyjazdów narciarskich w Alpy. Szkoła w swoim dorobku posiada tytuły najlepszej w Polsce corocznie potwierdzając poziom szkoleniowy wieloma medalami na Mistrzostwach Polski Instruktorów. W kadrze szkoleniowej znajduje się wielu utytułowanych zawodników, trenerów oraz instruktorów PZN, których pasją jest narciarstwo i snowboard, a celem profesjonalne przekazywanie umiejętności. Podczas wyjazdu szkolenie odbywać się będzie codziennie od poniedziałku do piątku.

 

 Pobierz ofertę w formacie .pdf

Hotel Grauer Bar ****

Pełen tradycji, doskonały hotel**** usytuowany 50 m od historycznej starówki Innsbrucka.

W hotelu znajduje się restauracja z różnorodną i smaczną kuchnią, bar z muzyką oraz widokowe centrum rekreacyjne znajdujące się na 5 piętrze w skład którego wchodzi: basen, 2x jacuzzi: wewnątrz i na zewnątrz, sauna, fitness oraz solarium. W hotelu znajduje się strefa bezprzewodowego internetu WI-FI. Parking dostępny za dodatkową opłatą (50€ tydzień)znajduje się w garażach podziemnych.

POKOJE: komfortowe pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe oraz apartamenty wyposażone w wannę lub prysznic, ręczniki, suszarkę do włosów, telewizję satelitarną, telefon, sejf.

WYŻYWIENIE: śniadanie -> bogaty bufet śniadaniowy z wyborem dań na zimno i ciepło obiadokolacja -> 4 daniowy bufet z potrawami do wyboru - w menu również dania wegetariańskie.

http://www.grauer-baer.at/

Informacje i rezerwacja

18 20 114 42 (pon-pt 10:00 - 17:00)